Aktuality - leden 2016

Letošní rok ve znamení aktivních kontrol

Kdo nestihl využít krátký záchvěv letošní zimy v minulém týdnu, už může sednout na svůj bajk nebo motorku. Venku nám vládne jarní počasí a sníh se drží už jen na horách. Avšak my milovníci i zimních sportů věříme, že zima neřekla své poslední slovo a ještě se svezeme na svých prkýnkách:-)

Pro naší společnost je zimní období velmi hektické. Využíváme příležitosti, že naši obchodní partneři  mají trošku času oproti hlavní sezóně. Snažíme se jich maximum navštívit, vždy zhodnotit minulý rok a především se pobavit o plánech na rok letošní . Co nás doposud potěšilo, je pozitivní zpětná vazba a chuť společně bojovat proti krádežím kol a vozidel.

Postupně vám budeme představovat novinky, které udělají ze systémů Datatag bezkonkurenční produkt a službu v oblasti prevence a ochrany majetku a vozidel. Hlavní prioritou pro letošní rok jsou AKTIVNÍ KONTROLY . V praxi to znamená, že budeme aktivně využívat mezinárodní registr Datatag, zapojíme do kontrol více naše prodejny, servisy, policii, livkidátory pojišťoven a další subjekty, tak aby boj proti krádežím byl ještě úspěšnější.

Přejeme úspěšný start v roce 2016

Chráníme i dětská kola

Dovolíme si půjčit frázi z oblíbeného filmu: "Vyskytl se nám tady takový nešvar". Bohužel zloději kol se nezastaví před ničím a předmětem krádeže se čím dál více stávají i dětská kola. Cena těchto kol se už v řadě případů blíží cenám dospělých kol, a tak jsou pro zloděje zajimavým artiklem. Děti mají ke svým kolům navíc velmi srdečný vztach a pak jejich ztráta je pro ně velmi smutná událost.
Systém Datatag na kolo lze bez problémů využít i pro kola dětská. Zvýší se tak šance, že kolo nebude ukradeno nebo když ano, tak navráceno svému majiteli.

V roce 2015 nebylo ukradeno žádné kolo ani motocykl s Datatag!

Druhý rok působení Datatag v České republice již začíná působit prevence krádeží kol a motocyklů chráněných tímto systémem. V loňském roce nám nebyla nahlášena žádná krádež kola ani motocyklu registrovaného v naší databázi! Tento fakt je jednoznačným důkazem, že prevence má smysl a vyplácí se . Řada našich obchodních partnerů veřejně komunikuje, že kola nebo motocykly u nich zakoupená jsou chráněná a tímto odrazuje potencionální zloděje. Jsme přesvědčeni, že trend snižování kradeží kol a motocyklů s Datatag bude pokračovat i v roce 2016.

Ideální čas si ochránit motocykl

Ještě než začne hlavní sezóna doporučujeme všem motorkářů a skútrařům, aby využili teplejšího počasí a nechali si ochránit svého miláčka unikátním systémem Datatag. Řada našich partnerů nabízí v rámci pravidelného servisu možnost, že pro motocykl si přijede a zase ho odveze zpět. A navíc u řady z nich lze využít speciální zimní nabídky - instalace Datatag zdarma . Zákazník tak získá jedinečnou ochranu za 2 990 Kč na velkou motorku nebo 2 290 Kč na skútr. 

Profesionální jezdec Marek Rauchfuss fandí systému Datatag

Rodák z Olomouce Marek Rauchfuss, známý pod přezdívkou Ráfek, patří i přes svůj mladý věk mezi naše nejlepší bajkery. Marek jezdí za Kellys Bikeranch Team a v letošní roce má jak tým, tak Ráfek vysoké ambice.
Markovo kolo je samozřejmě chráněno systémem Datatag a vysvětluje proč. "Kolo je pro mě nejenom koníček, ale prostředek k živobytí a proto dělám maximum pro jeho ochranu proti krádeži".

Pokračovat ve čtení
www.datatag.cz