Aktuality - březen 2016

Jaro je tu a sezóna se rozjíždí

Velikonoční prodloužený víkend přinesl do českých a moravských luhů a hájů konečně jarní teploty. Na silnicích i cyklostezkách jsou vidět již davy nadšenců kol i motorek. Pro Datatag začíná ta největší sezóna, kdy nás skoro každý víkend budete vídat na různých akcích, veletrzích, závodech, preventivních akcích s Městskou či státní policií

Po velkém úspěchu na Motosalonu v Brně, více v článku níže, nás první dubnový víkend čeká největší veletrh cyklistiky ForBikes 2016 v Praze  na výstavišti v Letňanech. V dubnu už se rozbíhají první závody kol, kde Datatag nemůže chybět. Naší vlajkovou lodí bude seriál Kolo pro život , kde nás hodně uvidíte a uslyšíte. Detaily představíme během dubna před první závodem v Brdech. Letos bude pokračovat i čím dál známější a populárnější Bikeranch Cup v Praze na Višňovce. Více také v těchto Aktualitách.

Přejeme všem cyklistů, motorkářům a fanouškům Datatag úspěšnou sezónu a pokud možno bez nehod a bez špatné zkušenosti se zloději!

Přijďte na FORBIKES 2016

S příchodem jara tu máme tradiční veletrh cyklistiky FORBIKES 2016 na  výstavišti v Praze Letňanech ve dnech 1. 4. - 3. 4. 2016.  DATATAG je již stálým vystavovatelem tohoto největšího setkání cyklistů v České republice.
Všechny zveme na naší expozici v hale 2 C 2.

Perfektní zabezpečení proti krádeži pro elektrokola

Popularita elektrokol v posledních letech obrovsky roste v Evropě, ale i v České republice. V loňském roce se v ČR prodalo okolo 20 000 elektrokol , což byl více než dvojnásobek oproti předchozímu roku. Zájem raketově roste o horská elektrokola. „Otec horského kola“ legendární Gary Fisher říká, že elektrokola budou „příští velká věc“ . Někteří výrobci dokonce tvrdí, že za 10 let nebude již komerčně prodávané horské kolo bez elektro pohonu. 

Pokračovat ve čtení

Ozvěny Motosalonu v Brně

Letošní ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení byl nejenom největší podobnou akcí ve střední Evropě, ale zaznamenal i rekordní návštěvu ve své historii. Branami brněnského výstaviště prošlo přes 60 000 návštěvníků . Je vidět, že zájem o motocykly roste, což potvrzují všichni významní hráči na trhu. 
Mezi 250 vystavujícími značkami nemohl chybět Datatag. Letos premiérově jsme měli expozici s podporou Policie ČR . Účastnili se také členové hradní stráže, Vojenské policie a Městské policie v Brně.

Pokračovat ve čtení

Znovuzrozená Višňovka začíná třetí sezónu

Pražský park Višnovka postupně prochází masívní revitalizací a stává se z něj centrum nejenom cyklstů v našem hlavním městě. V dubnu se zde rozběhne třetí sezóna unikátního seriálu 6 závodů Bikeranch Cup  pro všechny věkové kategorie. Duše celého projektu Michal Douša chce cyklistům nabídnout jinou formu závodu, než je obvyklé. Rozdělení do kategorií u dospělých je dle výkonnosti. Takže šanci vyhrát má každý:-)
První závod začíná 24. dubna. Rodiny s dětmi i single cyklisté jste všichni zváni.
Více na www.bikeranch.cz/cup.

www.datatag.cz