Aktuality - květen 2016

Statistika nuda je, má však cenné údaje

Od tohoto čísla Aktualit vám budeme pravidelně přinášet aktuální statistiku odcizeného a nalezeného majektu a vozidel chráněných systémem Datatag. Chceme tak transparantně ukazovat, jak tento unitátní systém pomáhá při prevenci krádeží a vyšší návratnosti. Nejlepším prodejním argumentem jsou tato čísla!

Díky účinnosti našich bezpečnostních systémů jsme spojili síly s největším seriálem horských kol na světě - Kolo pro život, kde chráníme všechna kola v půjčovně Specialized v celkové hodnotě 3,5 mil. korun . Vedle toho jsou chráněna kola například v půjčovnách kol i elektrokol po celé ČR.

Podařilo se nám dojednat spolupráci s dalšími velkými pojišťovnami , kdy zákaznící budou moct ušetřit nemalé peníze na pojištění domácnosti a vozidel, když si chrání svůj majetek systémem Datatag. Sledujte náš web a facebook během měsíce června.

50 000 neviditelných prvků chrání kola za 3 500 000 Kč

Letos se v  půjčovně  Specialized na závodech Kolo pro život nemusí o kola nikdo bát. Žádný zloděj se o jejich zcizení nemůže pokusit, leda by byl naprostým bláznem. Jak je to možné? Tato kola jsou totiž chráněna jedinečným systémem proti krádeži kol a jeho dílů od britské firmy Datatag. 
Kola v půjčovně Specialized jsou navíc opatřena čárovým kódem, který se využívá pro evidenci kol. Na horní rámové trubce je též umístěn velký štítek s číslem kola a informací, že kolo je chráněno systémem Datatag.

Pokračovat ve čtení

Kontrola původu motocyklů od DATATAG

Když kupujete ojetý motocykl, jedno jestli z aukce, od dealera nebo od soukromé osoby, vždy se vystavujete riziku, že daný motocykl mohl být ukraden, případně je složen z kradených komponentů nebo byl odepsán pojišťovnou a pak sestaven znovu. Variant nebezpečí je hned několik. 

Z Británie do České Republiky
Příkladem výše uvedeného je jeden český zákazník, který nedávno zakoupil ojetý motocykl BMW  F700GS. Motocykl byl dovezen z Velké Británie, kde byl vydražen v aukci jednou českou firmou.  Jako všechny nové motocykly BMW ve Velké Británii od roku 2012 měl právě i tento již instalován systém Datatag. Zákazník objevil štítek Datatag pod sedlem, proto požádal o přeregistraci v ČR. Společnost  Datatag v ČR ověřila původ a zjistila řadu překvapivých informací .

Pokračovat ve čtení

Měsíc bezpečnosti ve vybraných prodejnách kol

Dnes už nemají měsíc bezpečnosti jenom osobní automobily, ale i jízdní kola. Vybrané cykloprodejny se postupně zapojily do boje proti krádežím kol a instalují systém Datatag k nově prodaným kolům . Zákaznící tak v ceně kola získají unikátní systém na ochranu kol a registraci v mezinárodní databázi. Prodejny, které nyní nabízejí tuto ochranu:

- BIKERANCH v Praze
- CYKLO BEST v Rousínově
- TOPKOLO.cz v Ostravě
- SYMPA SPORT200 v Kladně

Bližší informace najdete na webu jednotlivých cykloprodejen.

Spouštíme novou službu online chat

Spustili jsme novou službu pro naše zákazníky, distributory a další obchodní partnery. Vedle standardní infolinky 272 655 313 a emailu info@datatag.cz máte nyní možnost se online zeptat přes náš chat . Kdykoliv se objevíte na našem webu, v pravém dolním rohu se objeví okno chatu a můžete začít psát váš dotaz.

Na chatu jsme k dispozici v pracovních dnech od 8 do 18 hod.  Mimo tyto hodiny lze zanechat vzkaz a v co nejkratší době vám odpovíme.  Věříme, že náš nový online chat bude přínosem, který dále zlepšuje naše služby pro zákazníky a obchodní partnery.

Kawasaki na Slovensku automaticky s Datatag u nových motocyklů

Značky Kawasaki a DATATAG spojily na Slovensku svoje sily v boji proti krádežím motocyklů. Všechny nové motocykly Kawasaki z oficiální distribuce jsou od 1. 6. 2016 automaticky značené bezpečnostním systémem DATATAG v hodnotě 2 990 Kč zdarma.  Více informací najdete u nejbližšího autorizovaného prodejce Kawasaki nebo na www.kawasaki.sk

Systémem Datatag jsou též chráněny všechny motocykly Kawasaki v půjčovně  www.motorent.sk.

www.datatag.cz