Aktuality - červen 2016

S Datatag máte nyní výhodnější pojištění bytu nebo domu

První letní den je za námi, stoupají teploty i tlak, bohužel krev se v letních měsících rozproudí i nenechavcům a tak počet krádeží přes prázdniny každoročně stoupá. Rekordní naštěstí trhají nejen loupeže, ale i prodeje kol a motocyklů, což nás samozřejmě těší, nejen kvůli souvislosti s poptávkou po našich bezpečnostních systémech Datatag, ale protože sportu fandíme.
Říká se, že samochvála smrdí, nicméně zdravé sebevědomí musí být a my se prostě musíme pochválit, co vše se nám za letošek podařilo. Postupně proškolujeme a zapojujeme městské a státní policisty do prevence krádeží. Podařilo se nám rozjet kooperaci s UNIQA pojišťovnou , díky čemuž našim zákazníkům pomůžeme ušetřit slušnou částku na pojištění bytu či domu. A na co se u nás všichni těšíme, je spolupráce s Kooperativa pojišťovnou, kde zatím musíme podrobnosti držet pod pokličkou, ale během července vše prozradíme i vám!
 

Zítra nám začínají prázdniny a čas dovolených. Pro cyklisty už vybuchla největší domácí bomba letošního roku v Novém Městě na Moravě. První  mistrovství světa v horských kolech v ČR je v plném proudu a vypadá to, že organizátoři objednali i parádní počasí. Pokud už nejedete k moři, zamiřte do Vysočina Arény a podpořte naše želízka!  My si to rozhodně ujít nenecháme. V ceně vstupenky je garantován doživotní zážitek:-)

Přejeme všem hezké léto, užijte si dovolenou a nezapomeňte v létě aplikovat ochranný faktor nejen na svou kůži a nervy, ale i na kola, motorky a vozidla!!

S Datatag sleva na pojištění domácnosti od UNIQA pojišťovny

Jedna z předních pojišťoven na českém trhu, UNIQA pojišťovna, představila na jaře letošního roku nové pojištění domácnosti, v rámci kterého si lze speciálně připojistit i jízdní kola. Nový produkt Domov VARIANT je unikátní svým krytím a také svou flexibilitou. Klienti si mohou "sestavit" produkt přesně podle svých potřeb a představ. 
A jak s tím souvisíme my? Jednoduše - když máte na svém kole nainstalován systém Datatag, obdržíte  slevu ve výši 5 % z ročního pojistného u pojištění Domov VARIANT a to se vyplatí, ne? 

Pokračovat ve čtení

Ústí nad Labem se zapojilo do boje proti krádežím kol

V severočeské metropoli je cyklistika stále oblíbenější sportovní aktivitou, my bychom tedy posadili na kola klidně ještě víc lidí – Ústí by méně smogu prospělo, ale i tak z toho máme upřímnou radost. Bohužel s tím souvisí i krádeže kol, které jsou v Ústí nad Labem časté. Proto díky výborné spolupráci s primátorkou města Věrou Nechybovou a náměstkem Pavlem Dufkem jdeme dále a navázali jsme spolupráci s Městskou policií v Ústí nad Labem .
Ústečáci, uvidíte nás na preventivní akci "Bezpečně na kole" pořádané MP Ústí nad Labem dne 9. 7. 2016 od 10 hodin na cyklostezce Svádov. Těšíme se na vás i na snížení krádeží!
Více zde:  www.mpul.cz/bezpecne-na-kole.html.

Pokračovat ve čtení

MDA RIDE poprvé na Václaváku s rekordním 1 000 000 Kč!

Poprvé v dějinách Václavského náměstí v Praze na něm zavlály vlajky Datatag a MDA RIDE. Řekli bychom, že je to něco, co by se mělo zapsat do dějin:-). Ale teď vážně… Charitativní akce MDA RIDE, která se konala v sobotu 18. 6. se opět díky pořadatelům velmi vydařila. Vážíme si toho, že "v tom jedeme s vámi". V letošním ročníku se vybrala rekordní částka, více než 1 milion korun! Tento příspěvek jde na léčbu lidí se svalovou dystrofií. Díky všem za účast a zvlášť těm, co přispěli na dobrou věc. Více o MDA RIDE a možnosti přispět na www.mdaride.cz

Most viděl v akci boje dračích lodí a Datatag

V sobotu 11. 6. se konal Den s Městskou policií Most v rámci 5. závodu Dračích lodí v zrekonstruovaném areálu Matylda a my tam samozřejmě nemohli chybět!   Na stánku MP Most jsme představili přímo na policejních kolech a motorkách, jak lze chránit své miláčky systémem Datatag.
Den s MP Most občas zkrápěl červnový deštík, ale to tisícům účastníkům vůbec nevadilo. Na závěr proběhla i pěnová válka, kde poražení byli rodiče, kteří pak museli všechno oblečení svých ratolestí prát:-)

www.datatag.cz