Aktuality - prosinec 2015

Veselé Vánoce s Datatag

Za pár dní budeme sedět pod stromečkem, rozdávat dárky, pojídat všechno možné, abychom nabraná kila zase mohli po Novém roce s radostí shazovat. Předvánoční shon vám zpříjemníme posledním letošním vydáním Aktuali Datatag, kde mimo jiné nastínime řadu novinek pro rok 2016 ze světa Datatag.

Když se ohlédneme za letošním rokem, můžeme s klidem říci, že pro naší společnost byl úspěšný. Nicméně ještě více se těšíme na rok 2016. Již teď pracujeme na řadě novinek a rozšiření našich služeb. Vše budeme postupně představovat od počátku příštího roku. Co můžeme už nyní prozradit, bude výrazné rozšíření naší distribuční sítě ve všech segmentech , kde působíme. Takže jak cyklisti, motorkáři i autaři budou mít v blízkosti svého bydliště vždy aspoň jednoho dealera, který systémy Datatag nabízí a instaluje. Dále nabídneme kontroly původu kola a vozidla pro naše dealery, resp. zákazníky, čímž se chceme více zaměřit na kontrolu kradených kol či vozidel a ve spolupráci s Policií ČR chystáme preventivní akce .

A protože chceme odměnit zákazníky, kteří si zabezpečují svůj majetek, představíme další pojišťovny , kteří akceptují Datatag jako systém zabezpečení a nabídnou svým klientům finanční zvýhodnění. Vedle stávající nabídky produktů vstoupíme v první polovině roku 2016 do segmentu stavební a zemědělské techniky , kde bohužel krádeže rostou, ale zabezpečení i jedinečné značení této techniky není dostačující.

Na závěr těm, kteří ještě nemají všechny dárky pro své blízké nadšence cyklistiky, poradíme, že systém na ochranu krádeži je výborným dárkem:-) 

Celý tým Datatag vám přeje hezké Vánoce mnoho úspěchů v roce 2016!

Nově prodaná kola již s Datatag

Jak roste zájem o systém Datatag mezi majiteli kol, řada cykloprodejen již začala  Datatag automaticky instalovat na vybraná kola . Především dražší elektrokola mohou být předmětem krádeže. Mezi významné průkopníky podpory značení kol řadíme jednu z největších prodejen elektrokol v ČR, firmu  Topkolo.cz v Ostravě , v Pardubicích Barta.bike , v Pelhřimově a Jihlavě KTM-ebikes.cz Výbornou spolupráci máme s frančízou Intersportu  pod názvem  Sport Pec  přímo v srdci Krkonoš v Peci pod Sněžkou. Progresivní majitel obchodu přišel vedle tradičního sortimentu s půjčovnou elektrokol od firmy Scott, které jsou určeny pro jízdu v horách. Všech 20 půjčovacích kol je chráněno unikátním systémem Datatag.

Další prodejny a půjčovny postupně přibývají, což je v oblasti prevence kriminality a krádeží kol rozhodně účinný postup. Zákazníci vnímají velmi pozitivně, když za své peníze obdrží kolo, které je již chráněno proti krádeži efektivním způsobem.

Zajistíme veškeré změny v registru a nahlášení krádeže

V případě, že zákazník prodává nebo daruje kolo nebo vozidlo označené systémem Datatag, zajistíme přeregistraci na nového majitele. Provádíme také změny v osobních údajích o majiteli nebo vozidle či kole. Jestližedojde ke krádeži, zaneseme do mezinárodního registru tuto informaci. Veškere požadavky vyjma změny majitele jsou ZDARMA!

Pokračovat ve čtení

Datatag podporuje Kellys Bike Ranch Team

V letošní sezóně jsme rozšířili podporu jednoho z nejúspěšnějších MTB týmů v ČR, který působí již od roku 1998. Bike Ranch tým má řadu skvělých bikerů a bikerek, kteří každý víkend sbírají pódiová umístění, a to jak doma, tak i v zahraničí. Největší esa týmu Michal Bubílek a Marek Rauchfuss patří již několik let mezi nejužší špičku českého MTB peletonu , což dlouhodobě potvrzují vynikajícími výsledky.

A protože kluci i holky jezdí na  speciálních drahých kolech, chráníme je systémem Datatag.
Výsledky a více o týmu na  www.facebook.com/KellysBikeranchTeam nebo na www.bikeranchteam.cz.

Sleva 5% na pojištění kola od ERV Evropské pojišťovny

V loňském roce jsme představili naši spolupráci s ERV Evropskou pojišťovnou v oblasti pojištění jízdních kol.  Zákazníci i prodejci kol oceňují možnost komplexní ochrany jízdních kol obsahující pojištění kola a identifikačního značení Datatag.

Naší společnou nabídku jsme rozhodli ještě dále vylepšit. Každý, kdo má jízdní kolo chráněné identifikačním značením Datatag, obdrží  slevu ve výši 5% na pojištění jízdního kola  od ERV Evropské pojišťovny. Zákazník tak ušetří ročně několik stovek korun. 

www.datatag.cz