Datatag ID Limited

Novinky

Vraťte se zpět na novinky

Olympijský vítěz a Datatag uspěli na letošním Malevil Cupu

Olympijský vítěz a Datatag uspěli na letošním Malevil Cupu

Předposlední červnový víkend se konal v krásném prostředí  Lužických hor oblíbený Malevil Cup. Datatag byl partner tohoto závodu a všichni účastníci a diváci měli možnost seznámit se s jedinečnou technologií ochrany jízdních kol. Letošní účast v závodě byla více než světová v čele olympijským šampionem Jaroslavem Kulhavým, který Malevil Cup bral jako trénink na mistrovství světa v MTB maratonu v JAR. Vítěz z Londýna 2012 potvrdil svou formu a po velkém boji porazil v cílové rovince Jana Škarnitzela. A týden poté nenašel žádného přemožitele ani na opačné straně zeměkoule a zkompletoval jako první muž historie sbírku všech možných titulů na horských kolech. Ženám na Malevilu kralovala Irena Berková, která po dvou letech čekání na české vítezství porazila i veškerou zahraniční konkurenci a s přehledem si dojela pro své první vítezství v Malevil Cupu.

Podrobnou reportáž ze závodu lze sledovat na: www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10110938667-cyklistika/214471291085006-cesky-pohar-2014-jablonne-v-podjestedi

Závodu se všech kategorií zúčastnilo 1 500 bajkerů a bajkerek. Na kratší trati 65 km nám udělal velkou radost Marek Rauchfuss z Kellys BikeRanch týmu, jehož je Datatag partnerem. Marek zvítězil na kole, které je chráněné značením Datatag.

Tým DATATAG, váš partner při ochraně majetku proti zlodějům.

Datatag on Twitter Datatag on Facebook Datatag on YouTube Datatag Latest News
Register