Datatag ID Limited

Novinky

Vraťte se zpět na novinky

K pojištění jízdního kola od ERV Evropské pojišťovny sleva na bezpečnostní značení Datatag

K pojištění jízdního kola od ERV Evropské pojišťovny sleva na bezpečnostní značení Datatag

Ve spolupráci s ERV Evropskou pojišťovnou jsme pro všechny cyklisty připravili výhodnou nabídku identifikačního značení Datatag a pojištění jízdního kola.

Se speciální nabídkou je vše ještě výhodnější!  Každý, kdo si uzavře pojištění jízdního kola od ERV Evropské pojišťovny, zároveň obdrží slevu ve výši 300 Kč na nákup identifikačního značení Datatag. Systém Datatag pro kola obsahuje viditelné i skryté identifikační prvky, které neviditelně označí vaše kolo a dává mu unikátní identifikaci. Kole je poté registrované v mezinárodní databázi, do které má přístup policie. Kombinací pojištění a identifikačního značení si maximálně chráníte Vaše kolo proti krádeži.

„Propojení identifikačního značení Datatag a pojištění jízdního kola od ERV Evropské pojišťovny nabízí všem cyklistům komplexní ochranu kola proti krádeži“ říká Michal Tuček, jednatel společnosti AB FinPoint, která je výhradním dovozcem technologie Datatag do ČR.

Pojištění Vašeho jízdního kola zahrnuje široký rozsah krytí v ČR i zahraničí s rychlým a snadným vyřízením pojistné události přes internet. Pojištění se vztahuje na krádež, loupež, vandalismus i poškození či zničení kola. Díky svému vysoké pojistné ochraně a snadnému a rychlému vyřízení pojistné události je toto pojištění bezkonkurenční.  Více zde www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol.

„Identifikační značení Datatag podporujeme, protože značení Datatag působí preventivně a v případě krádeže je vyšší pravděpodobnost, že kolo bude identifikováno a nalezeno.“ doplnil Jan Groll, vedoucí oddělení alternativních produktů ERV Evropské.

Datatag ID Ltd je britská společnost založená v roce 1992, který působí v řadě zemí včetně Velké Británie, Holandsko, Belgie, Itálie, Irsko a další země přibývají jako Španělsko, Portugalsko, Francie, Německo, Polsko a nově i Česká republika, pro kterou je výhradním dovozce společnost AB FinPoint s.r.o. Datatag ve všech těchto zemích spolupracuje s policií a pojišťovnami. Datatag chrání celosvětově vozidla a majetek, jako jízdní kola, motocykly, automobily, průmyslové a zemědělské stroje, karavany, elektronika, umělecké předměty a další. V mezinárodním registru majetku a vozidel spravovaný Datatag ve Velké Británii je přes 24 milionů záznamů a je to největší registr svého druhu na světě.

ERV Evropská pojišťovna je součástí největší světové skupiny cestovních pojišťoven, patří do rodiny ERGO a Munich Re, jedné z vedoucích světových zajišťoven. Toto silné mezinárodní zázemí jí umožňuje být i v České republice nositelkou světových trendů ve svém oboru. ERV pojišťovna nabízí nejširší spektrum vysoce kvalitních produktů od pojištění pro individuální jednorázové cesty přes celoroční pojištění až po skupinové pojištění pracovních cest. Již poosmé v řadě byla Asociací českých pojišťovacích makléřů zvolena Pojišťovnou roku v kategorii Specializovaný pojistitel.

Datatag on Twitter Datatag on Facebook Datatag on YouTube Datatag Latest News
Register