Datatag ID Limited

Novinky

Vraťte se zpět na novinky

Burčák Tour ve Znojmě s Datatag

BikeRanch Cup aneb návrat cyklistiky na pražskou Višňovku

Ve dne 28. 9. 2014 se konají netradiční cyklistické závody v Praze 9, ulice Pod Šancemi v lokalitě Višňovka pod názvem KELLYS Bike Ranch cup o pohár starosty MČ Prahy 9.

Startovat se bude dopoledním programem v 9.30hod, kde jsou na pořadu závody dětí od odrážedel až po děti ve věku 13-15let (tratě budou odpovídat svojí délkou a náročností věku dětí). Potom bude následovat závod juniorů, na který naváže 5 závodů dospělých kategorií. Celý závodní den bude završen závodem kategorie Elite, kde máme přislíbenou účast několika reprezentantů ČR. Celý program bude zakončen velkou tombolou po vyhlášení výsledků cca v 18.30hod.

Závod bude prvním „otvírákem“ Višňovky pro cyklisty po mnoha letech. Jedná se o lokalitu, kde se pořádalo i MS v cyklokrosu v roce 1972 a Miloš Fišera zde získal stříbrnou medaili. 

Netradiční bude i řazení jednotlivců do jednotlivých závodů. Organizátoři se budou snažit na základě dotazníků v přihlášce rozřadit jednotlivce podle výkonnosti (nikoliv tedy podle věku, jak je to běžné) a tím dosáhnout toho, aby si mohl zazávodit prostě každý. V tomto je to závod jistě unikátní a dle zatím zjištěných reakcí i velice zajímavý pro všechny výkonnostní kategorie. Datatag potkáte na stánku, na závodní trati a šťastní výherci i v tombole.

Více info na www.bikeranch-cup.cz

Za Datatag tým zveme všechny nadšené cyklisty.

Datatag on Twitter Datatag on Facebook Datatag on YouTube Datatag Latest News
Register