Datatag ID Limited

Novinky

Vraťte se zpět na novinky

Mirek Lisý - Ikona motorkářů posílil tým Datatag.

Mirek Lisý - Ikona motorkářů posílil tým Datatag

Je pro nás obrovskou ctí, že se náš tým rozrostl o jednoho z největších odborníků a jezdců na motocyklu v naší zemi, kaskadéra a showmana Mirka Lisého.

Mirek je legenda mototrialu, který během své kariéry získal 11 x cenu mistra ČR a vicemistra Evropy v mototrialu. Po ukončení své sportovní kariéry se vrhl na dráhu moto - trial show, kde dodnes předvádí neuvěřitelné kousky. Své zkušenosti předává také ve své škole bezpečné jízdy, kde učí začínající i zkušené motorkáře zlepšit jejich dovednosti na silničních motorkách i endurech.

Můžete ho pravidelně potkávat na různých motorkářských akcích po celé ČR a akcí zaměřených na bezpečnost jízdy v jedné stopě. 

„Chci motorkáře učit nejenom, jak bezpečně jezdit a zvládat svůj stroj, ale nově i jak si stroje chránit proti krádeži“, vysvětlil Mirek Lisý svoje zapojení do týmu Datatag. Bezpečnostní značení Datatag je ve světě prověřená technologie, která pomáhá snížit krádeže motocyklů, skútrů a dalších vozidel. Jsme přesvědčeni, že i s pomocí Mirka se nám podaří tento boj v ČR podpořit a motorkáře přesvědčit o výhodách systému Datatag.

Tým Datatag

Datatag on Twitter Datatag on Facebook Datatag on YouTube Datatag Latest News
Register