Datatag ID Limited

Novinky

Vraťte se zpět na novinky

Outdoorvpraze.cz je nový mediální partner Datatag.

Outdoorvpraze.cz je nový mediální partner Datatag

Díky dosavadní výborné spolupráci jsme se dohodli na mediálním partnerství s portálem  Outdoor v Praze. Jedná se o outdoorovou sociální síť pro lidi, kteří se věnují sportům v přírodě jako je běhání, cyklistika, horolezectví, kajakování a další. Kromě propojení stejně zaměřených lidí nabízí lidem například popis 500 pražských tras a lokalit pro více než 20 venkovních sportů, outdoormapu Prahy, nadupaný kalendář akcí nebo oblíbené hledání parťáků na sporty. Původně byl portál koncipován pro lidi v Praze a okolí, ale začíná se rozrůstat mezi outdoorové nadšence po celé CR. Měsíčně navštíví portál až 25 000 uživatelů.

Na stránkách outdoorvpraze.cz jsme v minulosti představili identifikační značení Datatag pro kola, zde http://www.outdoorvpraze.cz/clanek-343-Datatag-nova-zbran-proti-zlodejum-kol.

Většina pravidelných čtenářů a přispěvatelů na outdoorvpraze.cz se věnuje aktivně cyklistice a proto uvítají možnost se dozvědět více o Datatag a zkušenostech v boji proti krádežím kol

„Velká část zákazníků Datatag jsou lidé se zájmem o sporty v přírodě, během kterých jsou krádeže vybavení včetně kol na denním pořádku. Když jsem poprvé slyšel o Datatag v ČR, chtěl jsem tuto výbornou bezpečnostní novinku více přiblížit našim uživatelům, a od té doby naši spolupráci dále rozvíjíme.“ vysvětluje mediální partnerství Michal Tyl, zakladatel Outdooru v Praze.

Všem doporučujeme se na Outdooru v Praze registrovat. Každý uživatel má přístup k užitečným tipům na nejlepší trasy, akce a lokality, může využít rostoucí řadu outdoorových slev, získat zdarma startovné na závody, vytvořit si vlastní outdoorový kalendář nebo se zúčastnit soutěží o hodnotné ceny (včetně DatatagJ). Hlavně ale může být přes sociální síť v kontaktu se stejně zaměřenými lidmi a trávit tak více času v přírodě místo shánění lidí, informací nebo vybavení. V budoucnu plánujeme s Outdoorvpraze.cz i řadu zajímavých společných aktivit, o kterých vás budeme včas informovat.

Tým Datatag

Datatag on Twitter Datatag on Facebook Datatag on YouTube Datatag Latest News
Register