Datatag ID Limited

Novinky

Vraťte se zpět na novinky

Datatag míří na Slovensko

Datatag míří na Slovensko

Expanze Datatag v rámci evropských zemí pokračuje. Na jaře roku 2014 jsme technologii Datatag představili v ČR a úspěšně budujeme značku Datatag , rozšiřujeme distribuční síť, navázali spolupráci s řadou pojišťoven a postupně spolupracujeme s Policií ČR a Městskými policiemi. Po několika měsících příprav vstupujeme s unikátní technologií Datatag i na slovenský trh.

„Slovensko je pro nás důležitý trh. Velmi často se na nás obracejí slovenští občané žijící nebo pracující v ČR, jestli lze Datatag zakoupit i v jejich rodné zemi, jestli funguje spolupráce s policií na Slovensku apod. Nyní máme pro všechny dobrou zprávu – Datatag bojuje proti krádežím také na Slovensku!“ říká Michal Tuček, zástupce Datatag pro ČR a Slovensko. Začínáme se segmentem jízdních kol a motocyklů, postupně budeme naší nabídku rozšiřovat o další segmenty jako automobily, stavební a zemědělské stroje a další. Podařilo se nám podepsat spolupráci s několika desítkami distributorů po celé zemi a další postupně následují. Policie SR technologii Datatag vnímá velmi pozitivně jako účinný nástroj v boji proti krádežím vozidel a majetku a bude s námi aktivně spolupracovat.

Celkově je země pod Tatrami pro Datatag důležitá a to z několika hledisek. Jak vysvětluje Chris Harrison, obchodní ředitel Datatag ID Limited: „Nejenom obchodní potenciál slovenského trhu, ale také spolupráce s Policií SR nám a hlavně naším zákazníkům po celé Evropě pomůže v boji proti krádežím a pomůže zvýšit návratnost odcizeného majetku. Přeshraniční kriminalita je celoevropský problém a právě rozšiřování Datatag do dalších zemí pomáhá v boji proti těmto zločinům.“

Více informací na www.datatag.sk nebo www.facebook.com/datatag.sk

Datatag on Twitter Datatag on Facebook Datatag on YouTube Datatag Latest News
Register