Datatag ID Limited

Novinky

Vraťte se zpět na novinky

Datatag chrání kola největší půjčovny elektrokol v Krkonoších Sport Pec

Datatag chrání kola největší půjčovny elektrokol v Krkonoších Sport Pec

Na jaře roku 2014 otevřel mezinárodní sportovní řetězec Intersport svou franšízu pod názvem Sport Pec přímo v srdci Krkonoš v Peci pod Sněžkou. Vedle standardní nabídky oblečení a vybavení pro různé sporty, provozované hlavně na horách, přišel progresivní majitel obchodu s půjčovnou elektrokol. Jedná se o speciály od firmy Scott, které jsou určeny pro jízdu v horách. Mají odpruženou přední vidlici, kvalitní motor a baterku Bosch s delší výdrží.

Sport Pec si během jednoho roku získal výborné renomé po celých Krkonoších a o elektrokola z půjčovny je obrovský zájem, protože i méně zdatný turista je schopen se na dvou kolech dostat až na hřebeny Krkonoš.  Od počátku provozu půjčovny jsou všechna kola chráněna unikátním systémem Datatag pro jízdní kola. Letos půjčovna výrazně rozšiřuje nabízenou flotilu a je k dispozici již 20 nových top modelů elektrokol značky Scott. Majitel obchodu Rudolf Kopek vysvětluje „Rozhodli jsme chránit naše kola proti krádeži systémem, který je ověřen dlouhá léta v zahraničí, a ve kterém vidíme velkou budoucnost i v ČR. Zatím jsme neměli jediný problém s krádeží našich kol, takže lze říci, že Datatag u nás funguje výborně jako prevence.“ Více o tomto jedinečném obchodu na www.sportpec.cz.

Michal Tuček, jednatel Datatag pro ČR, vysvětluje další výhodu identifikačního značení Datatag.  „Nespornou výhodou systémů Datatag pro půjčovny kol je také ochrana proti záměně dražších komponentů jako např. baterky elektrokol. Půjčovna jednoduše idenfitikuje, že daná součástka nepatří k danému kolu.“

Datatag

Datatag on Twitter Datatag on Facebook Datatag on YouTube Datatag Latest News
Register