Datatag ID Limited

Novinky

Vraťte se zpět na novinky

MDA RIDE 2015

MDA RIDE 2015

V sobotu 20. 6. 2015 se koná na Hořejším nábřeží na pražském Smíchově již 7. ročník MDA RIDE, což je benefiční jízda motorkářů s lidmi postiženými touto nemocí a především snaha získat maximální množství prostředků pro asociaci, která tyto nemocné sdružuje. MDA RIDE je společnost lidí, kteří se rozhodli dlouhodobě pomáhat lidem s nervosvalovým postižením, známým jako svalová dystrofie. A Datatag na této akci nemůže chybět.

Proč MDA RIDE? MDA je mezinárodní zkratka pro asociaci muskulárních dystrofiků (muscular dystrophy asociation). Myšlenka benefičních jízd vznikla v USA v roce 1983. Ve Švýcarsku se stejná akce pořádá od roku 1992. Jsme tedy druhou zemí v Evropě a první v Evropské Unii, kdo se rozhodl pomoci lidem s touto, zatím zcela nevyléčitelnou, nemocí.

Víme, že jsme se rozhodli správně!

Díky podpoře Williho G. Davidsona – vnuka zakladatele slavné značky Harley-Davidson, který opět podepsal košili do dražby na VII. MDA RIDE se budeme těšit na „lítý“ boj motorkářů o tuto vzácnou relikvii. Sám Willie G., napsal, že doufá, že se letos podaří nejméně taková suma, jako v loňském roce, kdy ji motorkář Márty vydražil za neskutečných 30 000,- Kč.
Díky sponzorství společnosti TopMonks ji dostal až na svůj stůl. Děkujeme….

Tak milí motorkáři, můžete se těšit na tento krásnej kousek, který vám nebude připomínat jen dobrý skutek, ale zajistí i obdiv ostatních bikerů J, říká Káďa (Josef Kadeřábek, předseda výkonného výboru MDA Ride).

Více na www.mdaride.cz.

MDA RIDE 2015
Datatag on Twitter Datatag on Facebook Datatag on YouTube Datatag Latest News
Register