Datatag ID Limited

Novinky

Vraťte se zpět na novinky

Prezentace v Parlamentu ČR

Prezentace v Parlamentu ČR

Využili jsme pozvání poslance Radima F. Holečka, který je předseda podvýboru pro ochranu soukromí, a prezentovali technologii Datatag a její využití v praxi na půdě Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Téma jednání podvýboru bylo Identifikace majetku moderními technologiemi. Za účasti Judr. Tomáše Koníčka z Ministerstva vnitra, a Mgr. Petra Kobylky z ÚOOÚ a přítomných členů podvýboru z řad poslanců proběhla prezentace Romany Šupitarové a Michala Tučka z firmy DATATAG.

Zástupce Úřadu na ochranu osobních údajů byl ujištěn, že mezinárodní registr Datatag splňuje veškeré legislativní požadavky v zemích EU včetně českého zákona 101/2000 Sb. - Zákon o ochraně osobních údajů.

Téma jednání bylo především o využití této unikátní technologie pro Policii ČR a Městskou policii. Všichni se shodli, že pro policii je technologie Datatag a mezinárodní registr výborný nástroj v boji proti krádežím majetku a vozidel. Ihned se stanovily konkrétní kroky včetně okamžitého využití registru a proškolení řadových policistů v některých regionech.

Datatag on Twitter Datatag on Facebook Datatag on YouTube Datatag Latest News
Register