Datatag ID Limited

Novinky

Vraťte se zpět na novinky

Ozvěny Motosalonu 2016

Letošní ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení byl nejenom největší podobnou akcí ve střední Evropě, ale zaznamenal i rekordní návštěvu ve své historii. Branami brněnského výstaviště prošlo přes 60 000 návštěvníků. Je vidět, že zájem o motocykly roste, což potvrzují všichni významní hráči na trhu.

Mezi 250 vystavujícími značkami nemohl chybět Datatag. Letos premiérově jsme měli expozici s podporou Policie ČR. Účastnili se také členové hradní stráže, Vojenské policie a Městské policie v Brně. Zájem návštěvníků o ostatních vystavujících byl jak o vybavení Policie, jejich speciálně upravené motocykly, tak systém Datatag na ochranu proti krádeži a hlavně vzájemnou spolupráci mezi Datatag a policejními složkami. Každý, kdo se seznámil s technologií Datatag, byl překvapen jednoduchostí a přitom účinností tohoto systému, který je navíc k dispozici za velmi přijatelnou cenu vzhledem k hodnotě motocyklů. Navázali jsme i spolupráci s dalšími značkami a jejich dealerskou síti, tak abychom pokryli zájem motorkářů ze všech koutů ČR a jezdících na všech významných značkách motorek.

Rok 2016 bude ve znamení aktivních kontrol ze strany všech zainteresovaných stran, od Datatag, dealerů a především Policie. Bude se konat řada preventivních akcí, tak abychom všichni maximálně bojovali proti krádežím motocyklů a jejich následné legalizace.

Ozvěny Motosalonu 2016
Datatag on Twitter Datatag on Facebook Datatag on YouTube Datatag Latest News
Register