Datatag ID Limited

Novinky

Vraťte se zpět na novinky

Jaký byl letošní veletrh cyklistiky FORBIKES?

Jaký byl letošní veletrh cyklistiky FORBIKES?

Největší veletrh cyklistiky v České republice začal letos na apríla. Nebyl to žert, ale opravdové setkání nejdůležitějších firem v oboru a všech fanoušku kol. Datatag nemohl chybět a již potřetí jsme představovali majitelům jízdních kol, jak si lze zabezpečit svá kola. Něco málo čísel. Veletrh navštívilo přes 30 000 návštěvníků, kteří měli možnost vidět 270 vystavovatelů ve 4 halách výstaviště v Praze Letňanech.

Trend eletrokol se promítl i na Forbikes. Celá jedna hala byla speciálně určená pro elektrokola včetně dráhy pro testování těchto kol. I na expozicích jednotlivých výrobců kol mohli návštěvníci vidět kola s elektropohonem. Dnes již v podstatě neexistuje větší výrobce kol, který by neměl ve své nabídce elektrokola.

Co je pozitivem poslední doby, že majitelé kol se stále více zajímají, jak svá kola zabezpečit či pojistit. Naše společná nabídka komplexního zabezpečení kol ve spolupráci s ERV Evropskou pojišťovnou velký zájem ze strany návštěvníků a i prodejců kol. Nadále tímto rozšiřujeme naší síť prodejen, kde lze si nechat instalovat systém Datatag a také pojistit.

Datatag on Twitter Datatag on Facebook Datatag on YouTube Datatag Latest News
Register