Datatag ID Limited

Novinky

Vraťte se zpět na novinky

Nové Testcentrum elektrokol v Interportu Letňany

Nové Testcentrum elektrokol v Interportu Letňany

Prodejna Intersport Letňany právě otevřela Testcentrum elektrokol. Pestrá nabídka prémiových elektrokol uspokojí zájemce o jízdu ve městě a na rovinách, ale i v horách, kterým se někteří sváteční cyklisté doposud raději vyhýbali. Pokud se zákazníkům pohodlná jízda na kole zalíbí, mohou si jej na prodejně ihned zakoupit. Vyzkoušet prémiová elektrokola od nejlepších značek na trhu Scott, Author a Genesis lze za velmi příjemnou cenu 199 Kč na den.

Ani půjčovny elektrokol se nevyhnou zájmu zlodějů kol nebo jeho komponentů, proto Intersport ve spolupráci se společností Datatag chrání veškerá kola na půjčovně unikátním bezpečnostním značením.
„Vzhledem k úspěšnosti systému Datatag při ochraně kol proti krádeži jsme se rozhodli tímto způsobem chránit elektrokola v našem Testcentru v Letňanech, abychom omezili riziko krádeže“, vysvětluje marketingová manažerka společnosti Intersport Kateřina Šafková.

Systém Datatag jednak odradí zloděje, zároveň výrazně zvyšuje šanci, že případně odcizené kolo se vrátí původnímu majiteli. „U elektrokol Datatag chrání nejenom rám a standardní komponenty, ale i baterii a motor, které u prémiových značek stojí desetitisíce korun“, říká Michal Tuček, jednatel společnosti zastupující Datatag v ČR.

Nové Testcentrum elektrokol v Interportu Letňany
Datatag on Twitter Datatag on Facebook Datatag on YouTube Datatag Latest News
Register