Datatag ID Limited

Novinky

Vraťte se zpět na novinky

S Datatag sleva na pojištění domácnosti od UNIQA pojišťovny

Jedna z největších pojišťoven na českém trhu, UNIQA pojišťovna, představila na jaře letošního roku nové pojištění domácnosti, v rámci kterého si lze speciálně připojistit i jízdní kola. Nový produkt Domov VARIANT je unikátní svým krytím a také svou flexibilitou. Klienti si mohou "poskládat" přesně podle svých potřeb a představ. Více o tomto pojištění na www.uniqa.cz/home/obcane/majetek/pojisteni_domacnosti.php.

„Kola jsou u našich klientů stále oblíbenější a tvoří významnou část jejich majetku. V rámci nového produktu Domov VARIANT proto nabízíme možnost si jízdní kola speciálně připojistit. Ve spolupráci s firmou Datatag motivujeme a zároveň odměňujeme naše klienty, kteří si chrání svá kola unikátním systémem značení,“ vysvětluje Zdeněk Kučera, ředitel odboru pojištění živností a občanů, UNIQA pojišťovna, a.s.

Klienti, kteří si chrání svá kola systémem Datatag, obdrží slevu ve výši 5 % z ročního pojistného u pojištění Domov VARIANT. Ušetří tak řádově stovky korun každý rok. Systém Datatag lze koupit a případně nechat instalovat v síti našich cykloprodejen po celé ČR. Seznam prodejen je zde www.datatag.cz/dealers.php.

„Dosavadní úspěchy systémů Datatag v boji proti krádežím kol jsou důkazem, že klientům i pojišťovnám jsme schopni ušetřit nemalé náklady. Dnes není výjimkou, že si lidé kupují kola v hodnotě osobních automobilů, a proto je nutné je chránit proti krádeži,“ dodává Michal Tuček, jednatel společnosti zastupující Datatag v ČR.S Datatag sleva na pojištění domácnosti od UNIQA pojišťovny

Datatag on Twitter Datatag on Facebook Datatag on YouTube Datatag Latest News
Register