Datatag ID Limited

Novinky

Vraťte se zpět na novinky

Vyjeďte na nejvyšší horu Beskyd bez námahy!

Vyjeďte na nejvyšší horu Beskyd bez námahy!

Jarda Kulhavý by sice stoupání v Beskydech zvládl levou zadní, ale jestliže dáváte přednost pohodlnějšímu způsobu cestování a nejste zrovna tím zapáleným cyklistou, který pokud neslézá z kola s propoceným dresem, tak to neplatí, zkuste elektrokolo. Na vrchol vás dostane bez námahy a budete mít dostatek energie pokochat se výhledem na okolní přírodu.

Elektrokolo KTM si můžete vypůjčit v jedné ze čtyř půjčoven BESKOLO, které vybavil náš ostravský distributor Madeja sport (www.madejasport.cz). Navíc se nemusíte obávat zlodějů, jelikož všechny kola jsou chráněny naším systémem Datatag, takže si užijete pohodu na druhou. „Těší mě, že jsme se mohli postarat o zabezpečení všech kol v půjčovnách a co se týká okolí, tak osobně doporučuji vyjet na Lysou horu nebo navštívit cyklistickou Mekku Valašska - Velké Karlovice, tamní výhledy vážně stojí za to!“ říká Michal Tuček, jednatel společnosti Datatag a Petr Madeja, který půjčovny založil, mu dává za pravdu: „Beskydy byly první volba, kde půjčovny udělat, tenhle kraj miluju a navíc mě k němu váže spousta vzpomínek, takže rozhodování bylo snadné.“

Pokud máte obavy, že vám dojdou baterky a budete muset zapojit vlastní síly, tak je rovnou hoďte za hlavu. Existuje síť 10 nabíjecích stanic na chatách a hotelích v různých částech Beskyd. Takže mezitím, co kolo připojíte na nabíječku, stihnete se občerstvit a můžete směle vyjet dál na cestu za zážitky s úsměvem na rtu.

Více o možnosti vyzkoušet elektrokolo v Beskydech na www.beskolo.cz.

Datatag on Twitter Datatag on Facebook Datatag on YouTube Datatag Latest News
Register