Datatag ID Limited

Novinky

Vraťte se zpět na novinky

Umíme perfektně chránit i koloběžky

Umíme perfektně chránit i koloběžky

Ano, víme, samochvála smrdí. Ale, zase víte, jak to v dnešním světě chodí – když se nepochválíte sami, tak to za vás nikdo neudělá. Nuže nám dovolte tak trochu zamachrovat. Popularita našich bezpečnostních systémů proti krádeži Datatag v segmentu jízdních kol neustále roste, takže jsme na to patřičně hrdí, co vám budeme povídat, navíc nejen u klasických kol, ale ve stále oblíbenějších elektrokolech – i my sami jsme z toho v šoku, ale nestěžujeme si, to ani náhodou. A protože my jdeme s dobou, nechceme si nic nechat ujít, číháme kde se, co šustne a tak vůbec, tak jsme nemohli přehlédnout, že v ČR se v posledních letech rozmohl trend koloběžek. Ale pozor, nejsou to koloběžky, jaké známe z našeho dětství. Dnes je na trhu široká nabídka, kdy si každý zájemce vybere koloběžku dle toho, pro jaký účel je určena. Jestli chcete koloběžku na dlouhé trasy po silnici, do terénu apod.

Jako houby po dešti rostou po celé ČR půjčovny koloběžek, kdy si před koupí můžete otestovat, jestli vás koloběžka vůbec bude bavit (a to víte, že budeJ) a jaká velikost a typ vám bude sedět nejvíce. Některé půjčovny nabízí i kompletní program včetně výuky jízdy na koloběžce, plánování trasy, průvodce po zajímavých místech apod. Můžete si vybrat, zda se na koloběžce budete raději drncat po dlažebních kostkách ve městě nebo naopak v hlubinách lesa.

S tím jak roste popularita koloběžek a jejich ceny jsou často deset a více tisíc, bohužel se více a více stávají předmětem krádeží – bohužel v naší kotlině nic neobvyklého. Náš systém Datatag pro jízdní kola lze velmi dobře použít i pro ochranu koloběžky. Rám, vidlice i komponenty jsou pak chráněny tímto unikátním systémem a koloběžka je registrována v mezinárodní databázi. Naší vlajkovou lodí mezi půjčovnami, kde chráníme všechny koloběžky, je firma S KOLOBĚŽKOU (www.skolobezkou.cz) ve Slavkově u Brna. Jestli se chcete svézt po stopách Napoleonského vojska nebo jejich rivala Trojkoalice po bitevních polích v okolí Slavkova, rozhodně doporučujeme si půjčit koloběžku a vyrazit. Majitel půjčovny Roman Trantina jde s dobou skoro jako my, namísto hřbetu koňského preferuje jednostopé bezmotorové vozidlo a říká „Nejlepší pohled na svět je z koloběžky a ještě procvičíte celé těloJ. Když jsem plánoval otevřít tuto půjčovnu, hledal jsem způsob ochrany koloběžek, které nestály úplně málo. Systém Datatag mi dává smysl a jeho výsledky ukazují, že funguje velmi dobře v oblasti prevence a případné návratnosti ukradeného majetku“.

Datatag on Twitter Datatag on Facebook Datatag on YouTube Datatag Latest News
Register