Datatag ID Limited

Technologie Datatag

Systémy Datatag obsahují níže uvedené nejmodernější technologie:

Neviditelná technologie

Skleněné transpondéry

Tento transpondér má zhruba velikost zrnka rýže a jeho instalace je velmi jednoduchá. Obsahuje unikátní číselný kód, který je trvale naprogramován do integrovaného obvodu transpondéru. Kód nelze změnit ani smazat.

Kulaté transpondéry

Tento transpondér má velikost pilulky aspirinu a používá se v náročnějších podmínkách.

Viditelná technologie

Samolepící značení

Tento samolepící transpondér obsahuje unikátní číselný kód, který je trvale naprogramován v integrovaném obvodu transpondéru. Kód nelze změnit ani smazat a je odolný vůči elektrickým šokům a magnetickým vlnám.

Výstražný štítek

Tyto speciálně vyrobené plastické pryskyřicové štítky varují potencionální zloděje, jsou dobře viditelné a zároveň je nemožné je odstranit bez poškození.

Viditelná ID čísla

Tato viditelná ID čísla jsou používána u mnoha produktů, ale nejčastěji se instalují na trup vodních skútrů a lodí, kde slouží k jednoduché a rychlé identifikaci pro pobřežní hlídky.

Kvalitní ultra destruktivní štítky

Tyto ultra destruktivní štítky odolné proti manipulaci jsou používány u mnoha produktů. Obsahují unikátní číslo, které se používá pro UV nátěr. Toto unikátní číslo se trvale nanese na povrch, i když je štítek poškozen nebo odstraněn.

Chemicky naleptaná čísla

Tyto šablony jsou používány pro trvalý UV nátěr unikátního čísla na povrch skleněných a plastových dílů.

Výstražný štítek pro přeregistraci

Speciálně vyrobené štítky varují potencionální zloděje, jsou dobře viditelné a zároveň je nemožné je odstranit bez poškození.

Ultra destruktivní viditelné ID štítky

Tyto štítky jsou vyryté laserem a je nemožné je odstranit bez poškození.

Mini trojúhelník

Tento výstražný štítek se používá pro pracovní stroje a čtyřkolky. Obsahuje transpondér a je vyroben tak, aby působil jako varování tam, kde je Datatag instalován.

UV nátěr

Unikátní neviditelný UV nátěr tvoří hlavní část odstrašujícího efektu a následné identifikace. Tento UV nátěr neviditelně označí váš lak.

Mikroskopická technologie

Mikrotečky®

Top identifikační systém mikroteček je vyvíjen pro jednoduché použití. Mikrotečky jsou aplikovány ve velkém počtu na různé povrchy, takže je prakticky nemožné, aby je pachatelé všechny našli a odstranili.

Forenzní technologie

Datatag DNA

Je unikátní chemický DNA roztok. Každý kus stroje je chráněn neviditelným unikátním DNA kódem. Zloději si musí být jisti, že odstranili každou molekul u Datatag DNA. Datatag dodává tuto moderní technologii v barvě, laku, lepidle, tekutině, prášku, gelu, oleji a spreji.

Datatag on Twitter Datatag on Facebook Datatag on YouTube Datatag Latest News
Register
Register
Datatag Official Sponsor of 2013 BSB