O nás

Problém krádeže

Krádež je problém, který ovlivňuje všechny znás.

Dokonce i když patříte mezi ty šťastné, kterým nebyl ukraden majetek, stále musíte platit více za váš dům nebo vozidlo, zdůvodů aktivit minority profesionálních zlodějů.

Datatag byl založen jednou znejvětších světových firem na začátku 90. let, aby zajistil rovnováhu ve prospěch občanů dodržujících zákony. Během poslední dekády Datatag ukázal, že hraje důležitou roli v ochraně všech druhů majetku.

Srdce systémů Datatag je elektronický transpondér, který je vyvinut tak, aby byl schován vmajetku, který je chráněn. Tyto miniaturní transpondéry mají vsobě unikátní kód, který je možno přečíst speciálním ručním skenerem, který má kdispozici policie. To znamená, že zákonný vlastník majetku označeného systémem Datatag může být vždy identifikován policií, dokonce i když další identifikační značky byly odstraněny.

Pachatelé vědí, že když budou chyceny sidentifikovatelným majetkem, pak obvinění bude zajisté následovat. Datatag má vynikající úspěšnost a nikdy neprohrál trestní řízení, kde bylo značení od Datatag použito jako důkaz. A pachatelé o tomto dobře vědí!
Každý systém Datatag také obsahuje výstražný štítek odolný proti manipulaci, který pachateli říká, že majetek je chráněn elektronickým systémem proti krádeži. Toto většinou stačí, aby se zloději poohlédli po jednodušším cíli.

Systémy Datatag také obsahují další prvky ochrany, jako jsou mikrotečky a UV nátěry. To vpodstatě umožňuje označit každou větší část vašeho majetku. Označený majetek je příliš horké zboží pro profesionální zloděje!

Datatag

O společnosti

Založena na začátku 90. let jako dceřiná společnost japonské firmy Mitsui, což je jedná z největších obchodních společností s ročním obratem přes 150 miliard dolarů. Datatag byl původně založen pro boj s krádežemi motocyklů. Nyní je Datatag nezávislá firma vlastněná soukromým kapitálem. Za své působení dosáhla úspěch v prevenci krádeži motocyklů a v minulých letech vyvinula širokou nabídku systémů pro další segmenty trhu, včetně skútrů, čtyřkolek, vodních skútrů, jízdních kol, lodí, karavanů, návěsů, stavební a zemědělské stroje, IT vybavení, kancelářské zařízení atd. Registr Datatag je přístupný pro policii a další vybrané subjekty 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a umožňuje okamžitý přístup k informacím, které potřebují v boji proti kriminalitě. Policie je postupně školena a vybavována speciálními skenery, které jsou využívány pro identifikaci podezřelého majetku za zlomek času, než jsou jiné konvenční metody.

Krádež je problém, který ovlivňuje všechny znás.