Prohlášení

Prohlášení k webovým stránkám Datatag

Společnost Datatag ID Ltd vyvíjí veškeré úsilí, aby zajistila přesnost informací obsažených na těchto stránkách, ale nepřijímá odpovědnost za jakékoli chyby nebo opomenutí.

Ani Datatag ID Ltd nebo její pobočky, nebo kdokoli, kdo pomáhal rozvíjet, vytvářet nebo dodávat materiály a informace na této stránce nejsou odpovědni za případné škody související s používáním nebo nemožnosti používat tento web.

Děláme to nejlepší, abychom poskytovali přesné informace, ale negarantujeme jejich obsah. Neneseme odpovědnost za využívání jakýchkoliv materiálů na těchto stránkách z hlediska jejich přesnosti a spolehlivosti. Nezaručujeme, že tyto stránky nebo všechny funkčnosti tohoto webu budou i nadále k dispozici.

Datatag ID Ltd nezaručuje, že funkčnosti obsažené na těchto stránkách stránky budou vždy funkční nebo bez chyb, že vady budou opraveny, že tyto stránky nebo jakýkoli server, který je zpřístupňuje, není napaden viry nebo jinými škodlivými komponenty, nebo že úspěšné výsledky nebo výstupy jsou důsledkem vašeho používání informací na těchto stránkách.

Nejsme odpovědni za jakékoliv materiály zveřejněné libovolným uživatelem nebo jakékoliv informace obsažené na jakýchkoliv odkazovaných stránkách. Výslovně berete na vědomí a souhlasíte s tím, že Datatag ID Ltd a její dceřiné společnosti nejsou odpovědni ani neručí za jakýkoliv materiál, které může být považován za urážlivý, nechutný nebo hanlivý.

Krádež je problém, který ovlivňuje všechny znás.